שיפוץ דירה כללי

שיפוץ דירה מלא - שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט זהו מושג מאוד רחב שמדבר על שיפוץ כללי לדירה המשלב בתוכו ידע במספר רב של  דיסציפלינות. בעת שילוב דירה כללי יש לשלב מספר אנשי מקצוע החל מרצף, נגר, אינסטלטור, חשמלאי, צבעי, מעצב פנים ולעיתים גם מהנדס תלוי בשינויים אותם מבקשים לבצע. אצלנו בבוניר יש ידע רב ונסיון בכל התחומים הנ״ל בין אם זה עבודת ריצוף לאמבטיה או ריצוף לגינה בין אם זה עבודת צביעה לחדר שינה או חיפוי קירות.  כשהגיע העת לשפץ את הדירה ואתם כבר מתחילים לחשוב על האפשרויות של החלפת ריצפה או פרקט, החלפת אמבטיה או הוספת קירות גבס תתקשרו אלינו ונשמח לשבת ולתכנן איתכם. שיפוץ דירה קומפלט הוא שירות שיפוצים נפוץ מאוד בהרבה בתים בישראל, נהוג אחת לכמה שנים לבצע שיפוץ כזה.  בין אם השיפוץ נובע מבעיה, סגירת חדר או הורדת חדר, רצון לרענן את הבית או בין אם השיפוץ נובע מרצון להחליף את העיצוב של הבית כולו אנחנו כאן לתת מענה לכל שיפוץ הבית.

שיפוץ דירה זוהי החלטה כספית בין הגדולות שתקבלו כמו כן זוהי החלטה שנוגעת למקום המגורים שלנו ומשפיעה על חיינו בצורה הכי מיידית ומוחלטת שיש. שיפוץ דירה זוהי החלטה לשפר את איכות החיים שלנו ולתת מענה מלא לצרכים שלנו ושל משפחתנו השיפוץ משפר מיידית את רמת חיינו ואת התחושה הכללית של כל הדיירים. בוניר מרכזים את כל השירותים והעבודות תחת מטריית שירותים אחת ולכן יש לנו אפשרות לשלוט באיכות עבודות כל אנשי המקצוע וכל זאת במחיר אטרקטיבי. אנו מתחייבים לשרות אדיב, מקצועי, יסודי ואמין.
 

הדירה שלכם היא הרבה יותר מסתם קירות – זהו החלל הפרטי שלכם, הפינה שלכם בעולם שם אתם נרגעים, נהנים ונחים, מדובר בבית שלכם. אנו יכולים להראות לכם איך כל דירה יכולה בעלות לא גדולה להפוך בעיצוב חכם ומיומן לדירת חלומות שתתאים בדיוק לכם ותיתן לכם אושר גדול.

אנו מתחייבים לאיכות, אמינות, רגישות, מקצועיות והוגנות.

דירה משופצת קומפלט.jpg

שיפוץ דירה קומפלט כולל שינוי עיצובי ופיזי של אלמנטים רבים בדירה וכוללת עבודות רבות כגון עבודת אינסטלציה, עבודות גבס, עבודות צבע טיח וסיד, עבודות מסוג זה כוללות לעיתים פירוק והתקנה של ריצוף, החלפת צנרת וביצוע תיקונים במערכות האינסטלציה בבית, קילוף קירות, תיקון וטיוח של קירות, צביעת הקירות, התקנות גבס, הוספת נקודות חשמל, שיפוץ חדרי אמבטיה ועוד. 

אז מה נעשה בשלב ראשוני?
נכיר אחד את השני ונבין איך נוכל לבצע עבורכם את השיפוץ איכותי הטוב ביותר שיוציא אתכם מרוצים מעבודה מקצועית. ראשית נבקר אתכם בדירה ונבין את סדר גודל העבודה נבדוק את האזור שבו אתם רוצים לבצע את השיפוץ, נמדוד את המשטחים ואת היקף העבודה ולאחר מכן ניתן לכם מחיר מפורט להצעת מחיר שתכלול את כלל האלמנטים. חשוב לנו שתהיו שותפים מלאים בכל שלב בתהליך השיפוץ ובכל עשייה שתבינו את ההליך ואת אופן העבודה בשיפוץ דירה מלא. 

 

שיפוץ דירה- התהליכים

  • אנו מבינים שלא נוכל לפרק ולהרכיב חזרה אזורי שיפוץ בהפרש זמנים גדול מכוון שזהו בית חי ונושם ולכן עבודת הפירוק וההרכבה נעשות בסמוך על מנת לא להפריע להמשך החיים השותפים בבית. חשוב לבחור בחברה מקצועית המעניקה גם שירותי פינוי מקצועיים.

  • עבודות תשתית יעשו קודם בהן עבודות חשמל ותקשורת – החלפת לוחות חשמל, תכנון בית חכם, גופי תאורה, והזזת והחלפת שקעים. 

  • עבודות ריצוף וקרמיקה ובמקרה הצורך עבודות חיפויים- לכל סוג ריצוף יש את הצרכים שבאים איתו , יש הבדל בין עבודות ריצוף במטבח או בגינה בסלון או בחדרי שינה. פירוק הריצוף הקיים והקרמיקות יעשו כבר בשלב הראשון. 

  • עבודות גבס ועץ – פתרון מעולה של הבניה הקלה מאפשר להנות ממוצרים מעולים במחירים טובים  בזמני עבודה קצרים ובמוצר גמיש שמאפשר יצירתיות ועבודה פשוטה איכותית ומהירה. מאפשר לקצר משמעותית את זמן השיפוץ וניתן להוסיף קירות, נישות, מדפים, ספריות ועוד. 

  • עבודות אינסטלציה – מערכת האינסטלציה היא בין המורכבים ומרובי העבודה שיפוץ חדרי אמבטיה, כיורים, שרותים, מטבח ונקודות מים נוספות.

  • עבודות צבע – סיד, שליכטים איטומים ותיקונים יגיעו בשלב זה.

פנטאהוז.jpg
Office-Renovations (1).jpg
שיפוץ דירה ישנה.jpg
%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%94%20%D7%97%D7%93%
פיצול דירות.jpg
דירה קטנה.jpg

מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ ופגישה אם תרצו, ללא עלות וללא התחייבות, נבין בדיוק את הצרכים את ההליך והעלויות. 

ברוכים הבאים אל חברת בוניר! החברה שלנו הינה מומחית בשיפוצים נרחבים לכל סוגי הפרוייקטים הדירות הבתים והעסקים. עבורנו קודם כל השרות והמוצר הסופי הם החשובים ביותר! אנחנו רוצים שתקבלו מוצר מנצח שמדבר בעד עצמו.
איכות, טוב טעם, ורמת גימור הכי גבוהה, אצלנו כל לקוח הוא עולם ומולאו ואם נרגיש שלא נוכל לתת מענה מושלם לצרכים של הלקוח ניפרד בחיוך ולא ניקח עלינו עבודה שנרגיש שלא נוכל להיות בה הכי טובים ולתת מחיר טוב ונכון. 
נשמח להפנות להמלצות בהתאם לפרוייקט הנידון.

,בנתיים עד שניפגש תרשו לעצמכם לחלום לדמיין ולקבל השראה 

דירה מעוצבת גן.jpg
דירה מעובצת יפו.jpg
דירה מעוצבת.jpg
דירה מעובצת ניו יורק.png
דירה מעוצבת תל אביב.jpg
דירה מעוצבת הרצליה.jpg