איטום חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה - איטום אמבטיה

איטום חדר אמבטיה- איטום קירות חדר אמבטיה- איטום רצפת חדר אמבטיה.

איטום חדר אמבטיה.jpg

איטום חדר האמבטיה הוא נושא חשוב ובהעדר איטום מעולה נזילות יתכנו. המים יחלחלו אל רצפת הבית בין המרצפות והאריחים ובהמשך אפילו אל תיקרת השכן שגר למטה בדירה מתחת במידה ומדובר בבית משותף. 

אנו מבצעים עבודות איטום רצפת חדרי אמבטיה וכך מבטיחים לכם שימוש מעולה בחדר האמבטיה מבלי לדאוג לנזילות ורטיבות בקירות הבית. מגוון העבודות שאנחנו מבצעים כולל איטום ריצוף חדר האמבטיה, איטום כיור, איטום אמבטיה ואיטום אריחים וחיפויים. עבודת האיטום מתבצעת בהתאם לצרכים שלכם, כך שאנו נוכל לבצע בדיקת נזילות ולדעת בדיוק איפה יש לבצע עבודת איטום בקירות המקלחת, איטום של קירות המקלחון וקירות המגיעים במגע ישיר עם המים. 

החומר איטום יבחר בהתאם לאזור בו מבצעים את האיטום, כך שבמקרים בהם האיטום מתבצע ברצפה אנו נידע לבחור בחומרים המתאימים לשימוש במרצפות. נרצה לבצע איטום מקצועי למניעת חדירת מים לחלק שבין תחתית המרצפות ובין חגורת הבטון. המטרה הברורה היא למנוע מעבר של מים בין המרווח הקיים בין המרצפות ובין חגורת הבטון.

איטום אמבטיה עם מקצוענים במהירות ובזול.

✔ איטום חדרי אמבטיה בעזרת חומרים מקצועיים.
✔ איטום אמבטיה.
✔ עבודות איטום בין האמבטיה לקרמיקה.
✔ איטום קירות חדר אמבטיה.

✔ צביעת קירות אמבטיה בסופרקריל במקרה של רטיבות.
✔ שרות מהיר זמינות מיידית לעבודות איטום.

 

שלבי איטום חדר אמבטיה

בשלב הראשון נברר איפה בחדר האמבטיה ישנה נזילה לאחר מכן נתחיל בעבודות ההכנה. שלב ההכנה בתיקון נזילה בחדר אמבטיה הינו חשוב ביותר יש לבצע ניקיון יסודי של המשטח על מנת לאפשר עבודה מקצועית ומדוייקת. עם השנים מצטבר עובש, אבק ולכלוכים אחרים אשר עשויים להפריע בעבודת האיטום ובאיכות האיטום הסופי. השלב הבא יהיה מריחת מספר שכבות של חומרי איטום. מריחה ראשונה של חומר איטום מקצועי מתאים למשטח את החומר נמרח בנדיבות על כלל המשטח באופן יסודי על מנת שלא נפספס נקודות שעשויות להיות מהן נזילות לאחר מכן נעבור על כל המרווחים בין חיבורי המרצפות עם חומרי איטום מקצועיים לוודא שלא תהיה נזילה שוב.