top of page

ריצוף הבית - ריצוף וחיפוי לאמבטיה

ריצוף וחיפוי לאמבטיה

מרצפים את חדר האמבטיה בעיצובים מנצחים.

מרצפים את חדר האמבט מחדש - תתחדשו בעיצוב מרהיב. 

הזדמנות מעולה להכניס חיים חדשים בחדר האמבטיה על ידי בחירת ריצוף מעוצב, הריצוף של חדר האמבטיה ובחירת החיפוי קיר הן קריטיות לעיצוב חדר האמבטיה. בעזרת מחשבה מקדימה ותכנון ניתן להשיג כמעט רק על ידי בחירת ריצוף נכון וחיפוי קיר דוקרטיבי נכון עיצוב מרהיב שנותן תחושה של ספא בבית. בוני העיר מבצעים עבודות שיפוצים נרחבות, הכוללות גם עבודות של ריצוף חדר אמבטיה וחיפיו הקירות! בחירת ריצוף מעוצב, נכון, יפה, מחומרים איכותיים ונכונים גורמים לחדר האמבטיה להראות מדהים. בהשקעה כספית לא גדולה ניתן להגיע לתוצאות מעולות. הרצפות משפיעות מאד על עיצוב החלל, בעיקר בחללים כמו חדרי האמבטיה שלרוב אינם חדרים גדולים והריצוף בהם הוא אלמנט מרכזי וחשוב שקובע את עיצוב החדר במידה רבה. 

ריצוף אמבטיה חדר עם אריחים.png
ריצוף אמבטיה שיפוץ.jpeg
ריצוף אמבטיה חיפוי.jpg
ריצוף חדר אמבטיה.jpg

ריצוף חדר רחצה מושלם

אנו ב״בוניר״ מכירים את עולמות הריצוף מקרוב עם שנים של ניסיון והבנה בחומרים הנכונים לריצוף חדרי אמבטיה. אנו מכירים גם את עולמות העיצוב העכשווים ונוכל תמיד לעזור לייעץ ולהראות לכם דוגמאות של עבודות ריצוף אמבטיה מדהימות שיכולו לעורר בכם השראה.  קודם כל נבחר סגנון עיצוב לחדר כולו ומשם נוכל להחליט על צבע, חומר וסוג המרצפות שתרצו, ריצוף האמבט יתחיל עם תכנית עבודה מסודרת המפרטת את סוג העבודה שתתבצע אצלכם – החל מעבודת הדבקות חיפוי אמבטיה ועד ריצוף חדר אמבטיה באופן מלא.

איכות, מקצועיות ומחיר
״בוניר״ לא רק מבטיחים לכם ריצוף אמבטיה איכותי עמיד בנזקי מים ומעוצב, אלא גם עבודה מקצועית לאורך כל הדרך על מנת להבטיח כי העבודה שתתבצע אצלכם תשביע את רצונכם. על כן אנו נלווה את כל עבודת השיפוץ אצלכם במידה ותרצו כולל החלפת מקלחון, חיפוי קירות ואינסטלציה. בין אם תחליטו לבחור באריחים בגוונים בהירים בכדי ליצור תחושת ניקיון וטוהר או בצבעים טבעיים יותר וכהים של אבן טבעית או בטון אנו כאן לעזור בהחלטות שיגרמו לריצוף המקלחת שלכם להיראות מעולה. צבעים בהירים יותר מומלצים לחדרי מקלחת לא גדולים במיוחד זה יעזור באפקט התאורה והמרחב יראה גדולה יותר. 

כמו כן בחדר אמבטיה קטן, כדאי מאד להשתמש באריחים גדולים ולא באריחים קטנים. הסיבה לכך היא שאריחים גדולים יוצרים תחושה מרווחת יותר. בסופו של דבר מדובר על הטעם האישי שלכם, חדר האמבטיה הוא החדר הפרטי ביותר בבית ואנו מליצים להשקיע בו מחשבה של עיצוב, ניקיון, פשטות עם קווי עיצוב נקיים ומיעוט רהיטים. כמו כן איכות החומרים ועלותם משחקים עניין מהותי אך מכוון שחדר האמבטיה במטרים הוא לא מרחב גדול מלכתחילה עלות החומרים תהיה לא גדולה כמו בריצוף חדרים אחרים.  

כמובן כמו בכל עבודות ריצוף ועל אחת כמה וכמה: תמיד כדאי לרכוש יותר אריחים, לכל מקרה שלא יהיה. הרצפים שלנו יגיעו אליכם, יקחו מידות ויגידו לכם בדיוק כמה מרצפות צריך. ההמלצה שלנו היא לקנות עד כ20% יותר רצפות ולשמור למקרה הצורך. במידה ויהיה לכם צורך בתיקונים שונים בעתיד תתקשו למצוא ריצוף זהה בשוק שמחליף סגנונות באופן תדיר.

 

צבעים בהירים וכהים

עבור רובנו חדר האמבטיה אמור לתת תחושה של טיהור וניקיון מכאן הצבעים הבהירים תמיד עדיפים הם תמיד קלאסיים ונותנים תחושה של משהו לא כבד על העין נקי ומסודר. במידה ויש לכם חלל גדול עבור חדר המקלחת כפי שמקובל בבתים חדשים ומרווחים נמליץ לשקול צבעים כהים יותר שמשדרים חמימות ונוחות על אף המרחב הגדול. חדרי אמבטיה בגלל התחזוקה תמיד מעוטי ריהוט ולכן במידה והחדר גדול ובהיר מאוד וללא ריהוט התחושה תהיה מנוקרת ולא נעימה. לכן באופן כללי הקו המנחה הוא ככל שחדר האמטיה קטן יותר שיהיה בצבע בהיר יותר וכלל שהוא גדול ומרווח יותר נרצה לשלב בהדרגה יותר אלמנטים עיצוביים או צבעים כהים יותר. 

כמו כן, בבחירתכם במספר צבעים מועט ולא עמוסי אלמנטים וריבוי צבעים בחלל אחד אתם מייצרים עיצוב שיכול לעמוד במבחן הזמן העיצובי, תמיד יחשב יפה ומסודר בעוד אלמנטים עיצוביים מורכבים ועמוסים עשויים להיות אופנה חולפת שתמאס עליכם לאחר מספר שנים. יחד עם זאת חדר האמבטיה שלכם הוא מקום שקל להיסחף בוא למקומות מרגשים, זהו החלל שלכם ורק אתם תידעו איך ליצור ממנו אזור ספא נעים לכם ומפנק.

ריצוף חדר האמבטיה לגור בבית עם ספא מעוצב פרטי

מקלחת מרוצפת חדר.jpg
מרצפים מחדש חדר אמבטיה.jpg
מקלחת מרוצפת אריחים גדולים.jpg
שיש מקלחת מרוצפת.jpg
מקלחת מרוצפת מרוצפת טבעית.jpg
מקלחת מרוצפת עץ.jpg
ריצוף דמוי עץ מקלחת.jpeg
מקלחת מרוצפת.jpg
bottom of page