top of page

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה ומקלחת

חדר אמבטיה משופץ.jpg
חדרי אמבטיה שיפוץ.webp
חדר אמבטיה מעוצב.jpg

החדר טיהור שלנו, החדר הפרטי ביותר בבית, החדר שמאפשר לנו כל יום חידוש גופני ונפשי. זה הספא הפרטי שלנו בבית, החדר שקט שלנו, החדר שמאפשר לנו קצת שלווה ולהתחבר תחת מים חמים זורמים לשקט בלתי נגמר או לשכב באמבטיה מלאת קצף ופשוט להינות מהחיים לשעה קלה. חדר שכולו נקשר עם ניקיון, חידוש וריח נפלא. על מנת שנוכל באמת להפיק את המיטב מחדר האמבטיה שלנו חובה לשפץ אותו לעיתים קרובות, בלאי החדר אמבטיה הוא לא קטן מכוון שהוא מלא אדים ומים ומעבר לזה נרצה לחדש סגנון ואיכות כל כמה שנים. בכדי להבטיח כי תוכלו להמשיך וליהנות מחדר האמבט שלכם, הרי שחשוב לתחזק אותו ולדאוג לשינוי ושידרוג. חברת ״בוניר״ יכולים לדאוג לכם לכל שלבי השיפוץ החל מהחלפת האמבטיה, החלפת הריצוף ,תיקוני או שינויי אינסטלציה, ריצוף מחדש , עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון ועל בסיס חומרים איכותיים בלבד. כדי לבצע שדרוג חדר אמבטיה במחירים לא יקרים לא צריך לחכות לשיפוץ כללי של הדירה, המחירים שלנו נוחים והוגנים. נשמח לבוא להיפגש, לראות, לתת הצעת מחיר וכמובן תמיד נשמח לתת טיפים ולעזור בבחירת עיצוב חדש

שיפוץ מקלחת קומפלט – כיצד מתחילים?

במידה ותרצו לחדש את כל חדר האמבטיה בשיפוץ מלא ולהפוך את חדר האמבטיה הישן לפנינת עיצוב בוהקת ונעימה אנו כאן. נעזור לכם עם רעיונות עיצוב במידה ותרצו ונעזור בבחירת חומרי גלם לכל שלבי התהליך. נוכל לתת לכם מהניסיון העשיר שלנו בשיפוץ חדרי אמבטיות דגשים ורעיונות שתוכלו להשתמש בהם במהלך תהליך השיפוץ. בשנים האחרונות חדר האמבטיה הפך מחדר קטן וזניח שנכנסים אליו למקלחת מהירה ויוצאים להיכל של פינוק והנאה בלתי נגמרת. חדרי האמבטיה גדלו מאוד והמתקנים בהם השתפרו והשתכללו. דווקא אמבטיות הוסרו בחדרי אמבטיות רבים והפכו לחדרי מקלחת עם עיצוב מרהיב ראשי דוש משוכללים וחיפויי קירות מדהימים. הריצוף בחדרי האמבטיות הפך לאלמנט מאוד חשוב ועם מבחר ענקי של אריחי קיר, ריצופים, קרמיקות ועוד אין גבול לשיפוץ חדר האמבטיה מלבד הדמיון וההרפתקנות של כל אדם.  בין אם מדובר בתהליך שיפוץ מקלחת קטנה בשימוש כל דיירי הבית או שיפוץ האמבטיה בחדר הורים או שיפוץ מקלחת הילדים, חשוב להשקיע מחשבה רבה בתהליך מכיוון שמדובר בחדר שנמצא בשימוש כל ימות השנה ובשימוש יומ יומי שנועד מעבר לנקות אותנו גם לפנק!
 

בחירת חומרים

מכל הסיבות הללו, חשוב להשקיע מאמץ בשלב הראשוני המון מחשבה וזמן בבחירת העיצוב שרוצים. ניתן לראות מאות תמונות של פרוייקטים גמורים ולקבל השראה מחדרי אמבטיה קיימים. לכן בשלב ראשון ביחרו את העיצוב שתרצו את השפה העיצובית ואת הצבעים של החדר.  האם זאת אמבטיה לבנה בוהקת או בצבעי טבע של אבן וחום. האם זאן אמבטיה מודרנית או קלסאית ניתן בקלות לבחור כל אחד על פי טעמו את הסגנון. לאחר בחירת הסגנון כבר יותר קל להחליט על פרטים כמו סוג וצבע הקרמיקה והריצוף, צבע הקירות וסוגי התאורה. בכל אחד מהעולמות ישנם אין סוף אפשרויות בתחום המרצפות והחיפוי קירות תוכלו למצוא אין סוף חומרים צבעים וסגנונות. מאוד פופלארי היום מקלחות גדולות שמאפשרות לזוג להתקלח יחד מבלי להידבק לדפנות המקלחת עם ראשי דוש גשם גדולים ומפנקים.

 

שיפוץ חדר אמבטיה הוא הפופלארי מבין כל השחפוצים בישראל ובשנים האחרונות בתים רבים החליטו להשיק בחדר זה. זהו חלל לא יקר לשיפוץ יחסית במידה ולא משתגעים בבחירת האמבטיות, המלקחות, הכיורים והחומרים מכוון שזהו חלל לא גדול הוא בעלות לא יקרה אך עדיין יש בו אלמנטים רבים ולכן העיצוב חשוב מאוד והתכנון גם הוא. ניתן לשפץ היום חדר אמבטיה בעזרת חומרים רבים נגישים ולא יקרים. תכנון מקדים לפני תחילת העבודה  הוא המפתח לייצר פרוייקט מהיר יעיל ועם תוצאות מרהיבות, חובה לבחור מראש את כל האלמנטים. כמו כן עבודה מקצועית עם דגש על גימורים מקצועיים שיודעת לא להשאיר פינות לא גמורות חשובה שבעתיים באמבטיות ומקלחות בהן אלמנט המים הוא קריטי ונרצה להימנע מנזילות ורטיבויות בלתי רצויוות. תכנון העבודה מאפשר לאנשי המקצוע לתכנן כל שלב ושלב לאורך השיפוץ, מבלי לדלג על אף שלב חיוני. חדר האמבט כולל מספר אלמנטים שחשוב להשקיע בהם מחשבה ותכנון מבעוד מועד זהו חלל קטן יחסית עם אלמנטים רבים ונרצה לייצר תחושת מרחב ונוחות סביב האסלה, הכיורים, ארונות, אמבטיות מקלחות ועוד. 

כלל השרותים בשיפוץ אבמטיה קומפלט

– החלפת האמבטיה 
– פירוק והחלפת ריצוף
– החלפת צנרת באמבטיה ללא שבירת מרצפות בשאר חללי הבית
– החלפת אסלה
– החלפת ברזים וכיורים
– החלפת או הוספת מקלחת
– התקנת ארונות אמבטיה ותאורה

 

אמבטיה ניו יורק.jpg
חדר אמבטיה.jpg
שיפוץ מקלחת.jpg
שיפוץ מקלחת בנייה.jpg
חדר יפני אמבטיה.jpg
bottom of page