שיפוץ עסקים

שיפוץ חנויות, שיפוץ משרדים ושיפוץ מסעדות

שיפוץ עסקים מצריך הבנה ברמה אחרת של חומרים, עיצובים וזמני עבודה. חברות רבות שמתמחות בעבודות שיפוצים ובנייה בבתים פרטיים ודירות מגלות לעיתים בדרך הקשה שעולמות שיפוץ עסקיים הם שונים לחלוטין משיפוץ דירות פרטיות. 

אם הגעתם לעמוד הזה סימן שיש בבעלותכם משרד, חנות או עסק שאתם מעוניינים לבנות או לשפץ. נתחיל מזה שבשיפוץ עסקים יש כמה פרמטרים שונים לחלוטין משיפוץ מגורים, הראשון בהם הוא הצורך של העסק לעמוד בבלאי ענקי של מאות ואלפי אנשים ביום. הרצפה שתתאים לכם לסלון מבחינת חומרים וצבע לא תתאים למסעדה או חנות ברחוב עמוס בני אדם. החומרים צריכים להיות חזקים ועמידים הרבה יותר מהחומרים אותם אנו מיעדים לבנייה בבתים. מעבר לעמידות החומרים מדובר כאן על עולם עיצובי שונה לחלוטין חנויות ומסעדות יהיו בעלי קווי עיצוב לעיתים מאוד שונות מעיצוב הנהוג במגורים. לעיתים עם דרישות מאוד דרמטיות של עיצוב תאורה, קירות, רצפות חדרי שרותים ועוד. לחנויות מסויימות יש עיצוב מאוד ספציפי שמצריך הבנה ענקית בקשת החומרים הקיימים היום. בשיפוץ עסקים לרבות משרדים נצטרך לחשוב על עיצוב קודם,  אחרי זה על עמידות חומרים אך גם על פתרונות איחסון וניקיון, על התנהגות צרכנים סביב העיצוב והתחשבות בתשתיות הדרושות לעסק ועוד אלמנטים רבים. 
 

✔ שיפוץ חנויות קומפלט.
✔ שיפוץ מסעדות, שיפוץ מטבחים.
✔ שיפוץ משרדים.
✔ צביעת משרדים.
✔ תחזוקה לעסקים.
✔ שרותי הנדימן / אב בית לבנייני משרדים.

נראות העסק היא פקטור מרכזי בשיפוץ ובניית עסק, אנו מקבלים המון לקוחות כל יום במשרד או בחנות והעיצוב הוא הדבר ראשון שכל לקוח רואה לפני שקיבל שרות כלשהו. עיצוב זה יהיה הדבר הראשון שלקוח מתרשם ממנו לפני ששמע בפגישה מה יש להגיד ולפני שטעם מנה כלשהי במסעדה קודם כל העיניים אוכלות ומנסות להבין איפה הן נמצאות, האם זה מקום רציני, איכותי ומרשים או מקום בינוני שלא באמת שם לב לפרטים. עיצוב ורמות הגימור הן קריטיות להצלחת העסק שלא יהיה לכם ספק שבבחירת חומרים לעיצוב העסק רצוי לא לחשוב רק חסכון אלא גם רושם ואיכות ויחד עם זאת אנו יודעים לבצע כל עבודה עם חומרים מעולים במחירים מצויינים. לא תרצו להיכנס למסעדה עם צבע מתקלף ורצפה סדוקה, גם אם המנות יהיו בה טעימות. כמו שתחשבו פעמיים אם לשכור שרותי משרד כלשהו שיש נזילת מים מהתיקרה שלו והשטיחים בחדר ישיבות עם חורים. בעולם העסקים נראות העסק, עמידות החומרים ופתרונות לוגיסטים הן שם המשחק ואנו כאן כדי לעזור למצוא את החומרים הטובים ביותר, במחיר הטוב ביותר עבור השיפוץ או בניית העסק שלכם ולדאוג שהעבודה תהיה ברמת גימור מושלמת. אנו נותנים אחריות לכל עבודה ונחזור לתיקונים או שיפורים אחרי פרוייקטים במידת הצורך.

שיפוץ חנות.jpg
שיפוץ משרד.jpg