top of page

ריצוף הבית

עבודות ריצוף לבית - החלפת ריצוף

ריצוף שיש.jpg
ריצוף מטבחים ספרדי.jpg

עבודות ריצוף לבית

הן אחת העבודות לבית החשובות, יש בכוחו של ריצוף דקורטיבי מתאים לקבוע סגנון עיצובי שלם של החדר. בין אם זה עיצוב לבן מבריק או עיצוב ריצוף בעל דוגמאות או בצבעים שונים בחירת צבע הריצוף קובעת את הסגנון העיצובי של החדר במידה רבה.

אחד מעבודות גמר העיקריות והקשות המרכיבות תהליך שיפוץ היא הריצוף. יש להשתמש באיש מקצוע מוכשר שיודע את המלאכה והינו רצף מומחה שיודע לבחור את סוג החומרים הנכונים ומומחה בשיטת העבודה. הצלחת עבודת הריצוף אינה תלויה רק בבחירת סוג הריצוף אלא גם בשימוש נכון בחומרים נלווים אחרת, גם הריצוף החדיש היוקרתי והנאה ביותר מאבד את כל היתרונות שלו. בעלי המקצוע המנוסים שלנו יבצעו התקנה מיומנת עם הקפדה על רמת גימור גבוהה ובעזרת הכלים המתאימים לעבודת ריצוף.

 

בחירת ריצוף


מבחינת עמידות חומרים כאשר אנו מבקשים לרצף אזורים בעלי שעות רבות של תנועה בהן וריבוי אנשים אנו בוחרים ריצוף בעל שחיקה נמוכה כגון אריחי קרמיקה עם רמת שחיקה גבוהה או גרניט פורצלן.

לכל אזור יש עדיפות חומרים אחרת למשל בחדרי שינה נעדיף פרקט עץ נעים וחמים במטבח ובחדר הרחצה נעדיף שיש, קרמיקה או גרניט פורצלן וכן הלאה.

ריצוף לבחור בהקפדה – בוחרים רק באיכות


אנו מחליפים ריצוף בבית לעיתים רחוקות מאוד ולכן כדאי לבחור בריצוף נעים יפה ואיכותי. בחירת ריצוף יפה עיצובי ומרשים הוא הכרטיס ביקור של הבית שלכם והדבר הראשון שרואים שנכנסים אליכם הביתה הוא מכסה שטחים נרחבים ומהווה את הבסיס העיצובי של כל חדר.  המשמעות היא שלא ניתן להקל ראש בבחירת סוג המרצפות וגם לא באיכות העבודה. לא הייתם רוצים ללכת על רצפה חורקת ומתנדנדת תחת הרגליים כמו שלא תרצו נזילות תחת הריצוף מכוון שלא נאטמו כמו שצריך. אנחנו בחברת בוני העיר נלווה אתכם לאורך כל הדרך עם בחירת חומרים נכונים ואנשי מקצוע מעולים. במידה ותרצו נמליץ לכם על המרצפות המומלצות ביותר גם מבחינת האיכות שלהן וגם מבחינת הנראות והמחיר. כמובן יש לזכור שהרצפה חשובה לא רק מבחינת עיצוב יופי אתם גם רוצים רצפה חזקה עמידה ונעימה. 

עבודת ריצוף חדשה - למה?

התקנת ריצוף חדש הינה גורם מרכזי בעיצוב דירה, יש בידי עיצוב חדש של ריצוף להעלות את ערך הנכס משמעותית הן לפני מכירה והן לפני השכרת דירה וידוע כטריק ישן של משפצי דירות שלעיתים קרובות רק על ידי עבודת צבע וריצוף חדש מצליחים להעלות את שווי הדירה בצורה משמעותית. ריצוף חדש משפר את ערך הדירה וגם מהווה שיפור משמעותי של העיצוב דירה ומאפשר הנאה גדולה מהנכס.  התרומה באה בחשבון גם כאשר רוצים למכור את הנכס מגלים שעלות הריצוף הינה זניחה יחסית לתרומתה למראה הכולל של הנכס ולערך הנכס.

ריצוף מטבח דקורטיבי.jpg

עולם הריצוף – מגוון עצום

כמו כל הליך עבודה יש לבחור קודם כל את הסגנון שנרצה שהחדר יהיה מעוצב על פיו ולכן שבוחרים רצפה היא תהיה מאין הקנבס הראשוני של העיצוב חדר ותיתן טון מכריע בשאלת עיצוב החדר. השלב הראשון ברוב המקרים הינו בחירת סוג הרצפה הרצויה הן בחומר הרצוי לכל חדר וגם בסגנון הריצוף. בחירת חומר הריצוף הרצוי חשוב ביותר אפשר לבחור ריצוף קרמיקה,  ריצוף דמוי פרקט, ריצוף גרניט, ריצוף שיש ועוד. האלמנט המרכזי שמחבר בין סוגי הריצוף השונים הוא שהם עשויים מחומרים חזקים שיכולים לסחוב משקלים גדולים ולא להישחק בקלות. לכל סוג ריצוף יש כמובן את היתרונות והחסרונות שלו ביחס לאחר, אך באופן כללי לא מדובר בהכרח על עמידות כאשר מדברים על שימוש בבתים פרטיים אין לריצוף שחיקה מסיבית אין אלפי אנשים שנכנסים ויוצאים מהבית כמו שעשוי להיות בחללים מסחריים או ציבוריים ולכן שאלת העמידות פחות חשובה והבחירה בעיקר היא שאלה של טקסטורות צבעים ורצון הלקוח על פי טעמו וסוג החדר. כמובן שלחללים כמו סלון נרצה אולי שיש או צבעים בהירים מבריקים ולחדרי שינה ריצוף חמים ויותר רך כמו פרקט וכן הלאה. ריצוף למרפסת או לחצר זה סיפור אחר נרצה לבחור חומרים עמידים יותר שיכולים לעמוד בשמש הרותחת של חודשי הקיץ בגשמי החורף וכמובן בשינויי החום והקור. לסיכום בחירת ריצוף לבית היא הרבה שאלה של טעם אישי בעיצוב ובצבעים החומרים הם עמידים ויעמדו בבלאי בשימוש ביתי במשך שנים רבות. בכל מקרה מומלץ תמיד להזמין קצת אקסטרא ריצוף ולשמור למקרה חרום בו תרצו אולי לבצע תיקונים או החלפות בעתיד. 

ריצוף אמבטיה.jpg
ריצוף מטבח דמוי עץ.jpg
ריצוף חדר ארונות.jpg
ריצוף לסלון.jpg
ריצוף סלון.jpg
bottom of page