צביעת דירה - צביעת חדרי ילדים

צביעת חדרי ילדים

צביעת חדרי ילדים – תנו למקצוענים לצבוע עבורכם.

חדר ילדים.jpg

צביעת חדרי ילדים היא רצון להגשים פנטזייה עבור הילדים (וגם קצת עבור ההורים), זוהי משימה מיוחדת הדורשת יצרתיות, תעוזה הבנה בעולם הצביעה והמון אהבה. חברת בוניר עובדים שנים בצביעת חדרי ילדים ואנו יכולים לעזור בכל שלבי צביעת חדר ילדים החל משלב הרעיון ובחירת החומרים הבטוחים לילדים ועד יישום מלא של כל חלקי הפרוייקט.  איש מקצוע מיומן חייב להיות מסוגל לעבוד ביחד אתכם להקשיב לכם ולגרום לחלומות שלכם להתגשם. אם אתם מחפשים חברה אחת שיכולה להעניק שרותי עיצוב יחד עם צביעה וכל חלקי שיפוץ חדר הילדים אנחנו הכתובת  חדר הילדים הוא המקום הפרטי של הילד זהו עולמו הפרטי ולצבעים והעיצוב יש הרבה משמעות לרווחתו, תחושת הבטחון והנעימות ועבור הילדים אנחנו כמובן מעוניינים בטוב ביותר. באמצעות בוני העיר אנחנו יכולים להציע לכם עשרות אפשרויות שונות מתוכם תוכלו לבחור את המתאימה ביותר עבורכם. אנו מנוסים בעשרות פרוייקטים לעיצוב וצביעת חדרי ילדים ונוכל לספק לכם את כל שלבי שיפוץ חדר הילדים או רק צביעה זולה מהירה בטוחה עם צבעים בטוחים אמינים ומקצועיים.

contact.png

תודה נחזור אליך בהקדם

סגנונות צביעת חדרי ילדים

✔ צביעה מותאמת לבנות או לבנים.
✔ צביעת תיקרה מעוצבת.
✔ שבלונות שונות לצביעה במגוון צורות.
✔ פסים, פסי רחוב עבים או פסים דקים.
✔ צורות - ריבועים, משולשים ואפילו נקודות ועיגולים. 
✔ התאמת חדרים למתבגרים, ילדים ותינוקות.

צביעת חדרי ילדים לבנים -דגשים לצביעת חדר ילדים לבן

למרות שאנו לא בעד מיגדור הצבעים ומאימינים שוורוד יפה גם על בנים וחום וכחול גם על בנות עדיין יש העדפה ברורה לילדים שבאים לבחור איתם צבעים לחדרים שלהם. למרות הכל עדיין כחול הוא המלך של הבנים כמו שוורוד וסגול המלכות של הבנות. לכל גיל יש את הצבעים המותאמים עבורו וכמובן שככל שהילד מתבגר האלמנטים ה״ילדותיים״ פוחתים. אנו יוכולים לתת מענה לצביעת חדרי מתבגרים, ילדים ופעוטות עם ניסיון עשיר והבנה בצרכי הגילאים השונים. עזרה בבחירת צבעים מתאימים בגוון ובסוג.  כיום ניתן לבחור עיצוב שלם לחדר ילדים ולבצע צביעת חדר ילדים לבנים בזול ובמהירות. בשילוב עם אלמנטים עיצוביים נוספים כגון מדבקות קיר תואמות תוכלו לעצב את החדר של הילד שלכם בצורה המושלמת ביותר ולייצר עבורו חדר מדהים ומפנק.

ילדים בנים צבע.jpg
חדר ילדים בנים.jpg

צביעת חדר ילדים לבנות - טיפים לצביעת חדר ילדים לבת

עבור הבת (הנסיכה) יש מגוון ענקי של אפשרויות צביעת חדר ילדים לבת זה כייף אדיר, לצבוע לבנות את החדר השינה זה באמת מקום לתת לדמיון לפרוח. שימוש בצבעים פסטלים רכים כמו וורוד, סגול, תכלת, טורקיז, צבעי הקשת וצבעים רבים עם נטייה לפסטליות ורכות. בוני העיר בעלי נסיון רב בעיצוב של חדרי ילדים לכל הגילאים. יש לנו גם טיפים מעולים לצביעת חדרי ילדים לבנים ובנות כולל עיצוב חדרי ילדים עם מקלחות פרטיות ועיצוב וצביעת חדרי אמבטיה לילדים. אנו עוזרים בתכנון נכון שלוקח בחשבון את כל הצרכים הנדרשים אבל בעיקר מאפשרים לכם להביע את האבה לילד ולתרגם אותו לחלל מפנק ומחבק לילד.  

צביעת חדרי ילדים במגוון אפשרויות

צביעת חדרי ילדים היא משימת אהבה בין אם זה רענון הקירות בלבן נקי וצחור ובין אם תרצו להגשים חלום צבעוני ומיוחד אנחנו כאן להבין לעזור ולבצע. מעבר לעבודת צביעת חדר ילדים אנו מאפשרים מגוון גדול של שרותים כמו ריצוף לחדרי ילדים,  בניית אמבטיה לחדרי ילדים, קרמיקה לאמבטיית ילדים, חיפויים מיוחדים לחדרי ילדים ועובודות גבס, עבודות חשמל ותאורה עבור חדר ילדים. ניתן בהשקעה קטנה מאוד לייצר לחדר הילדים אלמנטים מרשימים נעימים ומפנקים שיעטפו את הילד ויתנו לו להרגיש מיוחד ואהוב בחלל הפרטי לֹו.  צביעת חדר ילדים מצריכה הבנה בחומרים שמתאימים לילדים מבחינת בטיחות, עמידות ואפשרויות תחזוקה נוחות ואינטנסיביות.  בי אם זה שיפוץ כללי לחדר ילדים, עיצוב חדר ילדים או צביעת חדר ילדים אנו כאן לעזור ולשרת. נוכל לתכנן ביחד עם ההורים את החדר המבוקש אם תרצו. אם אתם מחפשים חברה מהירה מקצועית ועם תקן של איכות צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ והצעת מחיר.  חדר הילדים שלכם הוא המקום הפרטי של הילד ועבורו אתם כמובן מעוניינים בטוב ביותר אנחנו כאן לעזור להגשים חלום לילד (וגם להורה). 

צביעת חדרי מתבגרים - התאמה על פי גילאים

כאשר הילד שלכם מגיע לגיל המתאים הוא רוצה עיצוב אחר, יותר בוגר, פחות ״ילדותי״ יותר מתאים למתבגר בצבעים שונים ומרחבים שונים, פחות מקום לצעצועים יותר מקום לגיטרה, לסקטדבורד או לאיפור ומראה. אנו מעצבים ובונים חדרי שינה למתבגרים ומכירים ומבינים את הצרכים של מתבגרים נשמח לתת ייעוץ וביצוע מתוך הכרות והבנה של שנים.  ניתן ורצוי לאפשר להם להיות שותפים בעצמם לתכנון ולבחירה של הצבעים. כיום אפילו ילדים מגיל צעיר יחסית יכולים להשתתף בבחירה ולהרגיש שהחדר שעוצב הוא באמת עוצב עבור טעמם האישי, יש לכך חשיבות רבה בכל הנוגע להצלחת הפרוייקט וקבלת החדר באהבה על ידי המתבגרים.  

עבודת צבע לחדר ילדים תרשו לעצמכם לחלום ולדמיין הכי חזק שאפשר

צביעת חדר ילדים וורוד כהה.jpeg
חדר ילדם בנים חלל.jpg
חדר ילדים ירוק.jpeg