צביעת משרדים

שיפוץ עסקים - צביעת משרדים

עבודות צבע וטיח למשרדים

שכבת צבע למשרד


הדרך הקלה והחכמה ביותר ליצור אזור עבודה נעים לעובדים ולגרום למראה חדש ונקי של המשרד הוא ברענון עבודות הצבע במשרד.

את הבית הפרטי שלכם אתם מטפחים דרך קבע ומשקיעים המון זמן בלגרום לו להיראות נקי ולתת תחושה נעימה ומפנקת לכל מי שנמצא בו. אך דווקא במשרד שאתם מבלים בין קירותיו רוב שעות היום והוא סובל מבלאי גדול, לעיתם קרובות לא טורחים לצבוע בצורה תדירה. צביעת משרד חייבת להיות כל שנה, ריבוי האנשים שעוברים דרך כתליו, השעות המרובות שעובדים נמצאים במשרד גורמים לבלאי טבעי. טיפות קפה זעירות סביב הקיר מאחורי הפח, כתמי ידיים סביב מתגי החשמל, סימני משענות כיסאות על הקירות וכל מיני שריטות וסימנים על הקירות המשרד שנובעים באופן טבעי משימוש ממושך ואינטיסיבי במבנה.  ולמרות שאנו חושבים שאף אחד לא שם לב משרד לא צבוע נותן תחושה מוזנחת, לא רצינית ובטח לא יוקרתית או מצליחה. ולעובדים משרד לא צבוע גורם תחושה של חוסר אכפתיות מצד בעלי המשרד. יש להפקיד על משרד צבוע ברמות גימור גבוהות מידי שנה זוהי הדרך הזולה והנעימה ביותר ללת תחושת חידוש והקפדה הן לעובדים והן ללקוחות המשרד.

צובעים משרדים.jpg

צביעת משדרים מבלי להפריע לעבודה
 

בניגוד למגורים את המשרד אפשר ורצוי לצבוע בשעות הלילה, לאחר שעות העבודה ובכך לא לפגוע במהלך העבודה הרציף של המשרד. במידה ולא מדובר בתיקוני צבע קטנים האפשרות המומלצת והטובה ביותר לצביעה של משרד שלם היא לבצע זאת בשעות הלילה, ולא במהלך שעות העבודה שהן אינטנסיביות ופעלתניות ומספר אנשי מקצוע שמסתובבים במשרד עשויים להוות גורם מפריע.
 

  • מקצועיות – על מנת שנוכל לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר נצטרך לפנות רהיטים לעיתים קרובות ממקומם, למקם סולמות, לפרק מכסי שקעים או תעלות אוורור ועוד. כל אלה פוגעים באפשרות של המשרד לעבודה שותפת וגם פוגעים ביכולת אנשי המקצוע לעבוד לצד עובדי המשרד. 

 

  • עבודה שותפת – במידה ותרצו לבצע צביעת משרד במהלך היום העבודה עשויה לפגוע בפעילות הרציפה של המשרד שלכם. מספר אנשי מקצוע שמזיזים רהיטים ומבצעים צביעה עשויים להיות גורם מפריע עבור פעילות משרד סדירה.

 

  • אוורור וייבוש הצבע – צביעת קירות משחררת אל האוויר אדי צבע לא נעימים ולא בריאים . רצוי לתת זמן אוורור וייבוש לפני כניסה למשרד חזרה ובטח לא לבצע צביעות נרחבות בזמן שאנשים סביב. אנו נגיע בלילה נפנה רהיטים, נעטוף אותם ביריעות מגן, נבצע תיקונים בקירות וצביעת קירות וננקה אחרינו. אתם תגיעו בבוקר למשרד חדש בוהק ויפה.