top of page

שיפוץ משרדים

שיפוץ עסקים - שיפוץ משרדים

ממתגים מחדש את המשרד שלכם? פותחים משרד חדש?  רוצים לייצר עוד עמדות או חדרים במשרד?  שיפוץ משרד נקודתי לטיפול בנזקים?

אנו כאן לכל עבודות שיפוץ או בניית המשרד! זה לא סוד שרוב האנשים מעבירים את רוב היום במשרד במקום עבודתם. אתם מבלים שעות רבות במשרד יותר מבכל מקום. אנו מבלים את רוב היום במשרד, יותר מאשר ברכב, יותר מאשר בבית, יותר מאשר בחדר השינה ונוסף לזה המשרד הוא המקום שאנו מייעדים לפגישות מקצועיות עם כל אנשי הקשר החשובים והלקוחות שלנו. אנו רוצים חלל מכובד ומרשים כזה עם רמות גימור עיצוב גבוהות מאוד שיעיד על רמת המקצועיות שלנו, על הביטחון שלנו בעסק ועל היציבות שלנו כמשרד רציני ומצליח.

רווחת העובדים היא חלק בלתי נפרד מהחשיבה העיצובית מלבד הפונקציונאליות של המקום והנראות עבור לקוחות אנו רוצים מקום נעים ומפנק עבור העובדים. היום נהוג לדבר במושגים של רווחת העובד בכל הנוגע לצפיפות מקומות ישיבה, מטבחי עובדים, חומרי גלם ורמות גימור, ריהוט וגם אור טבעי שידוע כי משפיע על מצב רוח. חשוב מאד להפוך את המשרד לחלל נעים ומזמין. שיפוץ המשרד בצורה מוצלחת יאפשר לכם לארח  אנשי עסקים המגיעים אליכם לפגישות בגאווה גדולה, תוך שאתם רואים את ההתפעלות בעיניהם של האורחים. לפני שהפגישה התחילה אפילו תידעו שבהצגת עיצוב משרדי נכון ומרשים חלק גדול מהפרזנטציה של המותג שלכם נעשתה כבר. אתם רוצים להציג את העסק שלכם כמצליח, עכשווי ומקצועי תדאגו שגם עיצוב המשרד שלכם נראה כך. אנו כמובן ממליצים לכם לפנות אלינו ל״בוני העיר״ אנו מכירים את עולמות עיצוב, בניית ושיפוץ המשרדים וכל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו לפגישת היכרות וייעוץ חינם.   

 

עיצוב שיפוץ משרד open space.jpg

שיפוץ משרדים כרוך במגוון רחב של אפשרויות שעומדות לפניכם- החל משיפוץ וסיוד הקירות, בניית קירות גבס, ריצוף המשרד בריצפה חדשה, עבודות חיפוי קירות,  עיצוב גבס, תיקרות גבס ומחיצות גבס וצביעת קירות בהתאם לסוג העיצוב שנבחר. כל אלה בתוספת תאורה, ריהוט ואבזור יתנו לכם את המראה הנחשק שישפר את תחושת העובדים, יגרום להם לרצות לבלות שעות במשרד עם חיוך ואנרגיות טובות וכמובן ישפיע גם על כמות הלקוחות שיגיעו אליכם.
זכרו גם אתם הייתם שמחים בתור לקוחות להיכנס לסוג המשרד שאתם רוצים לתכנן ולקבל ממנו שרותים.

אחד השיקולים החשובים ביותר כאשר באים לשפץ משרד הוא הפונקציונאליות שלו, חדרי ישיבות גדלים ומיקומים, משרדים שונים, מיקומי חלונות, נקודות חשמל הוא נושא מאוד חשוב שלעיתים לא זוכה למחשבה עמוקה מספיק, מיקום הרהיטים במשרד וכמובן מיכשור משרדי שונה החל ממכונות צילום, מתקני מים, אזורי איחסון ועוד. מילות המפתח הן, נוחות, פונקציונאליות ונגישות. בזמן שיפוץ או בניית משרד יש להקדיש מחשבה מאוד רצינית למערכות השונות כגון תקשורת, חשמל ואוורור אלה הם נושאים חשובים מאוד שלעיתים לא מקבלים פוקוס מספיק גדול בזמן התכנון ולאחר מכן מתגלים אתגרים רבים בתפעול המשרד סביבם.

בניית משרדים הייטק.jpg
משרד פתוח שיפוצים.jpg
עיצוב שיפוץ משרד עורכי דין.jpg
עיצוב שיפוץ משרד פתוח.jpg

עיצוב מתאים זה חשוב


לא כולם רוצים להשקיע במעצב פנים  או אדריכל שיעצב עבורם את המשרד או יטרח ויכין בעבורם תוכניות עיצוב . אנו יכולים לעזור לכם מניסיון קודם שלנו ולהמליץ על העבודות הנדרשות. נוכל להראות לכם דוגמאות מעבודות קודמות ותוכלו לבחור ולקבל השראה מעיצובי משרדים רבים. מעבר לתקציב חשוב מאוד להקפיד לעצב את המשרד על פי אופיו והמסר אותו רוצה לשדר. משרד עורכי דין או כזה המעניק שרותים פיננסיים לא ירצה עיצוב של חברת עיצוב אתרי אינטרנט או סטארט אפ. לכן המסר העיצובי הנדרש לא פחות חשוב מהסגנון העיצובי האהוב. למזלנו עם אלפי עבודות עיצוב משרדים מסביב לעולם אנו יכולים לקבל השראה ענקית גלובאלית ולהעניק לכם ייעוץ חינם לכל הרצונות העיצוביים שלכם ופתרונות פונקציונאלים לצרכי המשרד. 
 

יצירת חללי עבודה פתוחים או קירות?


כמו שאמרנו מקודם כל עסק עם הקו העיצובי שלו. משרד עורכי דין ירצה משרדים פרטיים וסגורים שמשדרים דיסקרטיות, יציבות וביטחון. בעוד משרד עבור חברת הייטק ירצה הרבה חללים פתוחים שיתופיים שמאפשרים פונקציונאליות עבודה של החלת מספר עמדות עבודה בשטח קטן יחסית ויחד עם זאת תחושת ביחד ושיתופיות. אחת העבודות הפופולאריות ביותר שאנחנו מבצעים הוא להפוך חללים פתוחים למשרדים תחומים וההפך הפיכת משרדים ישנים עם ריבוי קירות לחללים פתוחים ומרווחים. בין אם תרצו קירות המעניקים לכל עובד וצוות את הפרטיות שלהם או חלל פתוח משותף אנו כאן לבצע את העבודה ברמת גימור גבוהה ועם נגיעות עיצוב מתאימות. איך אנחנו עושים זאת? מתקשרים אלינו קובעים פגישת ייעוץ חינם ומשם אנו נעזור לחשוב לתכן ולתת פתרונות עיצוב ובנייה. 

✔ שיפוץ משרדים קומפלט כולל חומרים.
✔ עזרה בייעוץ עיצוב המשרד.
✔ שיפוץ משרד מרוהט – שמירה על כל הציוד.
✔ שיפוץ משרד ממותג חדש עובודת חלקיות או מלאות.
✔ חלוקת משרד גדול עם קירות גבס.
✔ פתיחת משרד לחללי עבודה.
✔ התקנת פרקט במשרד – אפשרות החלפת ריצוף במשרד.
✔ שיפוץ מטבחון במשרד כולל החלפת שיש.
✔ עבודות גבס למשרד כולל תיקרות.

bottom of page