top of page

עבודות גבס - עיצובי גבס

עיצובי גבס

עיצובים בגבס עוזרים להשיג תוצאות מרהיבות

עיצובים בגבס בימינו הפכו לאחד האלמנטים המרכזיים בכל בית, הם הפכו להיות מאוד פופולריים בזכות כמה יתרונות מרכזיים של הגבס. קודם כל הגבס הוא חומר לא יקר, גמישות עבודה עם הגבס והמהירות שניתן לבצע איתו כמעט כל עבודה דקורטיבית. הגבס עוזר בקלות ליישר כל משטח ויכול לקבל כל צורה שנרצה. קבלן גבס מיומן בעבודת גבס יכול לייצר מגבס עיצובים מרהיבים בעלי רמות גימור מושלמות ולספק לכל חדר מראה מתוחכם ויוקרתי. בנוסף לאופיו הנח של הגבס ולעיצובים המופלאים שניתן לייצר איתו הוא גם חומר מצויין לשימוש בזמן שצריך להסתיר נזקים, חוטי תשתיות תעלות איוורור ועוד.

נישות גבס עם מדפים.jpg
עיצובי גבס חדרי שינה .jpg
תיקרה עיצובי גבס למטבח.jpg
עיצובי גבס חדר שינה.jpg

עיצובים בגבס לבית ולמשרד
 עיצוב קירות גבס לכל חדר הבית
 עיצובי גבס מודרניים לבתים פרטיים
 לעיצובי גבס לחדר שינה
 עיצובי גבס למשרדים וחנויות
 עיצוב בגבס בשילוב עץ, אבן ובריקים

מדוע לעבוד עם גבס?

הגבס הינו חומר גמיש ודינאמי, ניתן להגיע באמצעותו לרמות גימור גבוהות מאד. הגבס הוא זול יחסית, גמיש, הוא מאפשר בנייה קלה ומהירה. ניתן לעצב נישות, ארון נעליים, מדפי כוורת, עיצוב גבס לספרייה, מזנון גבס, קרניזי גב ועוד. יתרון נוסף הוא מהירות העבודה. כידוע, עבודת בנייה באמצעות בטון עשויה להיות ארוכה ויקרה ומצריכה אישורים מסוימים לעיתים, אך העבודה באמצעות הגבס מהירה הרבה יותר ווניתן תוך מספר ימים לסיימה. העבודה בגבס מוגבלת רק על ידי הדמיון שלנו וניתן לייצר איתו כל עיצוב שרוצים ברמת גימור גבוהה. בזמן שנרצה להחליף את עיצובי הגבס עבודת הפירוק הפינוי והבנייה מחדשתהיה לא יקרה מהירה ונקייה. בשנים האחרונות, פיתוחים חדשים של לוחות גבס עמידים במיוחד מאפשרים אפילו בנייה בגבס בחדרים שבאים במגע עם לחות גבוהה ואפילו לבצע עבודות גבס חיצוניות. הגבס מצטיין בכך שניתן לדייק איתו את העבודות וניתן לבצע עליו תיקונים בקלות רבה. והכי חשוב אם יש משהו שהגבס באמת מצטיין בו הוא רמת בידוד. בשימוש בגבס ניתן להגיע לטמפרטורה נפלאה בבית גם בימים חמים וגם בימים קרים. כיום יש אינספור של אפרויות עבודה בגבס, חומרים וטכניקות וההבדל העיקרי הוא רק עם הגבסנמצא בידו של בלע מקצוע מוכר ומיומן או לא. אנו מזמינים אתכם לפני הכל להיפגש איתנו ולהתייעץ איתנו על הפרוייקט אנו נעזור לכם יחד להגשים אותו במחיר זול ובמקצועיות ללא פשרות.

עיצוב בגבס למטבח ולחדרי אמבט


חדרים בבית שעיצוב בגבס מחייב בעבורם שימוש בלוחות גבס בעלי עמידות מיוחדת הם המטבח וחדרי האבמט. בזמן האחרון השימוש בגבס נהיה נפוץ מאוד בחדר רחצה ומטבחים. יש יתרונות רבים לעיצוב מטבח בגבס אבל מוכרחים להקפיד שהבנייה מבוצעת תוך שימוש בלוחות "גבס ורוד" להם עמידות גבוה מפני טמפרטורות גבוהות ואש. בחדרי האמבטיה הקירות עשויים לסבול מרטיבות ולחות גבוהה. בשימוש בגבס בחדרי אמבטיה יש להתשמש בלוחות "גבס ירוק" עבור אזורים כאלה.

כמו שכבר הזכרנו אחד היתרונות הגדולים בשימוש בגבס הוא גמישות עבודה ומהירות העבודה, אנו יכולים לשפץ חדרי אמבטיה אשר נזקקים לשימוש בתכיפות גבוהה מבלי לפגוע בחייכם, כך אפילו תוך כדי שאתם עדיין גרים בבית לבצע את השיפוץ בצורה מקצועית מדוייקת ומהירה מבלי לפגוע בשגרת היום שלכם. עיצוב גבס למטבח מעבר ליכולתו לשדרג את נראות המטבח ולהפוך כל מטבח לבעל מראה סופר מתוחכם ויוקרתי הוא גם יכול לספק פתרומות איחסון אידיאלים כגון מדפים, ארונות גבס, מזווה גבס ונישות גבס שונות. 

תיקרות גבס אלמנט עיצובי


אחת העבודות הפולאריות בעיצובי גבס היא משחקי הנמכת תיקרות בכמה דרגות והוספת אלמנטים של משחקי תאורה וגבס בתיקרה. בעזרת עבודת הנמכת תיקרה בגבס ניתן לייצר מראה אינטימי יותר לחלל הנמכת התיקרה מייצרת תחושת כינוס ייחודית ומתאימה לחלללים מאוד גדולים, חדרי שינה או חדרי אירוח כסלון. הנמכת התיקרה העיצובית יודעת לשחק עם האלמנט התלת מימדי בהבלטות הגבס בתיקרה ליצירת צורות ועיצובים דרמטיים שיודעים גם לשחק עם התאורה באופן כזה שיוכל לתת לנו בדיוק מה שנרצה מראה עתידני מודרני, מראה כפרי נינוח, מראה חם ומחבק או מראה של חלל מעוצב קר. 
 

מדפי גבס וכוורות גבס

מדפי הגבס שנהיו כמעט פריט בכל בית מספקים פתרונות  אחסון בגדלים המתאימים לכם ומאפשרים גם תצוגת פריטים ממש כמו בגלריית אומנות עם תאורה מתאימה ועל מדף גבס מושלם.  ניתן לבצע מדפי גבס בשילוב עם עץ וזכוכית כוורות גבס פתוחות או מזנוני גבס עם מדפי זכוכיץ ואפילו דלתות זכוכית. 

בעבודה עם גבס ניתן לייצר כל צורה וגודל וכך תוכלו לבקש התאמה מראש מאיש המקצוע על פי הפריטים שאתם מתכננים להציג או לאחסן במדפי הגבס.  
 

עיצובי גבס חדר שינה

חלמתם פעם להכניס לחדר השינה שלכם אלמנטים עיצוביים מעבר לשידות ושטיח? זאת ההזדמנות לייצר חדר שינה מרגש, נח ומהמם. חדר שינה עם אלמנטים דרמטיים של הבלטות גבס ותאורה מחמיאה. ניתן לשלב את עבודות עיצוב הגבס בחדר שינה עם תיקרת גבס דקורטיבית, קירות גבס עם תאורה משולבת ועם קונסולת גבס עבור הטלויזיה. כמו כן הגבס יכול להיות מושלם ליצירת ארונות בגדים או פתרונות אחסון כמו מדפי נעליים ועוד.

bottom of page