עבודות גבס - עיצובי גבס

קירות גבס

בניית קיר מגבס - מהיר פשוט וזול

כיום הבנייה בעזרת קירות גבס כל כך נפוצה ופופלארית שאין כמעט בית, דירה או משרד בלי קריות גבס. קירות גבס בשימוש נרחב בחנויות, מבנים ציבוריים, מוסדות חינוך ועוד ועוד. כמעט בכל בית שעבר שיפוץ לאחרונה אנו נמצא מחיצות, קירות ומדפים עשויים גבס. הסיבות לכך הן כמובן נוחות העבודה, המחירים הזולים והתוצאות המדוייקות. בניית קיר גבס בבית או במשרד תהיה זולה, תאפשר חלוקה מחדש של החלל הפנימי בצורה מהירה ופשוטה יותר בהשוואה לבניית קיר לבנים שלעיתים קרובות תצטרכו אישור בנייה על מנת לבנות אותו. אם אתם מעוניינים לחלק חדר אחד לשניים כולל חיבור משקופי עץ ודלתות אפילו או לייצר מחיצה בין חללים נוכל להשלים עבורכם את העבודה תוך שעות ספורות. 

סוגי לוחות הגבס לבניית קירות מתחלקים ל 4 סוגי לוחות גבס שכדרי להכיר: לוחות לבנים שמיועדים לשימוש רגיל בחדרים פנימיים של הנכס ושלא באים למגע עם נזקי מים, חום לחות וכדומה. לוחות ירוקים בעלי עמידות בפני לחות שיוכלו להשתלב בעיצוב חדרי רחצה כמובן ללא מגע של מים באופן ישיר עליהם. לוחות אדומים (וורודים) שהם לוחות גבס אשר עברו טיפול שמאפשר להם לעמוד בחום גבוה ומיועדים לבניית ארונות חשמל או אלמנטים עיצוביים במטבחים. לוחות גבס כחולים שמתאימים לשימוש חיצוני. קיר גבס שנבנה נכון יהיה ישר, אטום, מבודד מבחינה אקוסטית ונוח לשימוש. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם ״בוני העיר״ לפי כל עבודת קירות גבס, אנו מקצוענים עם ניסיון רב בכל עבודות הגבס ונידע לתת פתרונות מהירים עם רמות גימור גבוהות.

קיר גבס.jpg
קיר גבס באמבטיה.jpg

קירות גבס לכל הבית

קירות גבס לחיפוי כל קירות הבית הן שיטה נפוצה היום המאפשרת מהירות עבודה עם רמות גימור גבוהות ולא יקרות. על מנת להשיג בידוד חום ורעש אנו ממלאים את הקריות בצמר שמהווה גורם בידוד מושלם הן לרעש והן למזג אוויר. הרווח בין הקיר לקיר הגבס מייצר קיר חציצה, ניתן גם לבנות קיר כפול דו קרומי על מנת לבודד כמה שיותר את הרעשים, הבידוד למעשה גורם לנו לאקוסטיקה טובה יותר בתוך החדר עצמו ומונע חדירה ויציאה של רעשים ממנו.
 

בנייה בגבס ירוק קיר בחדר האמבטיה

בין יתר השימושים ניתן היום להשתמש בגבס ירוק אשר עמיד לזנקי לחות ומשמש פעמים רבות כאלמנט מסתיר בתיקרת חדר האמבטיה או אלמנט עיצובי אפילו. ניתן להשתמש בלוחות גבס בכל חללי הבית המשרד או החנות היום רק צריך לדעת באיזה לוחות גבס וחומרים יש להתשמש בכל עבודה. שימושים רבים אפשריים עם סוגים שונים של לוחות. על כן, עליכם להסביר היטב לקבלן אלו שימושים אתם מייעדים לקיר. שילוב של גבס בעיצוב חדר האמבטיה דורש בחירה בלוחות ירוקים.  בשל הרגישות הרבה של הגבס למים כדאי לכסות גם את הלוחות הירוקים בחדרי רחצה באריחי קרמיקה ולבצע איטום עם רובה.

כל עבודות הגבס עם מקצוענים.


✔ קירות גבס ומחיצות גבס.
✔ הנמכת תיקרת גבס.
✔ עיצובי גבס.
✔ התקנת תיקרות אקוסטיות.
✔ חיפוי קירות בגבס.
✔ עבודות גבס למשרדים.
✔ עבודות גבס דחופות מהיום להיום.
✔ נישות גבס דקורטיביות.
✔ מזנון גבס.
✔ פינות טלוויזיה מגבס.
✔ מדפי גבס.
✔ התקנת קרניזים מגבס.