צביעת דירה - צביעת חדר מדרגות

צביעת חדר מדרגות

צביעת חדרי מדרגות

Screen Shot 2020-04-22 at 3.31.13 pm.png

צביעת חדר מדרגות היא החלטה שמקבלים לעיתים רחוקות לרוב הצביעה נעשית פעם בכמה שנים מכוון שחדר המדרגות הוא אזור שאו שנמצא בבית משותף ומצריך החלטה משותפת על הוצאה כספית או נמצא בבנייני משרדים או תעשייתי והינו כמעט ולא בשימוש או רחוק מהעין. ולכן כאשר מחליטים שכבר צובעים את חדר המדרגות צריך לעשות זאת באופן הטוב ביותר עם אנשי מקצוע. בניגוד לצביעת דירה או חדר, מדובר על צביעה מקצועית רחבת עשייה הכוללת תיקרות ומטר רץ רב מאוד של צביעה באזורים קשים לאיוורור וצרים לעבודה.  לכן צריך לוודא שבוחרים בצוות מיומן עם ציוד נכון והבנה עמוקה בדרישות הפרוייקט כך שמעבר למראה נקי וחדש תוכלו להיות בטוחים שהצבע יחזיק מעמד על הקירות שנים רבות והעבודה תעשה בצורה נקייה ומסודרת. 

אם אתם תוהים כיצד ניתן להבטיח שחדר המדרגות יצבע באופן הטוב ביותר – התשובה לכך פשוטה למדי. מדובר במקצועיות ללא פשרות! החל מבחירת הצבעים הטובים והמתאימים דרך הכנת הקירות וביצוע תיקונים באופן יסודי ועד לצביעת חדר המדרגות בשתי שכבות לפחות, 

הצבעים שבוניר משתמשים איתם בכדי לצבוע חדרי מדרגות הם צבעים אקריליים מקצועיים דוחי כתמים ושטיפים.

Screen Shot 2020-04-22 at 3.30.49 pm.png

מחיר צביעת חדר מדרגות

כמו במתן מחיר כללי עבור כל פרוייקט גם כאן ישנם פרמטרים רבים וכל אדם שנותן מחיר מבלי לדעת את הפרוייקט אינו איש מקצוע אמין. המחיר עבור צביעת חדר מדרגות תלוי במספר גורמים כגון כמות הקומות בבניין והמטר הרץ של קירות ותיקרות שיש לצבוע ולחשב את שעות העבודה וכמות הצבע הנדרש. מצב הקירות האם יש צורך בתיקונים רציניים מעבר לסדקים קטנים וחורי מסמרים, האם צריך לצבוע ארונות חשמל או מעקים האם יש צורך בהחלפת בתי נורה ותיקוני רטיבות ועוד. רק לאחר שנשלח חינם נציג מטעמנו לבצע מדידה ובחינה של הבניין נוכל לספק הצעת מחיר אמיתית ורצינית מתוך הבנה כי המחיר הינו גורם רגיש בצביעת חדרי מדרגות. אנו מתחייבים להיות הגונים ולתת את המחיר הטוב ביותר הניתן מבלי לפגוע באיכות העבודה.

הצעת מחיר עבור צביעת חדר מדרגות :

  1. הצעת המחיר כוללת צבעים איכותיים דוחי מים ושטיפים וחומרי אטימה מקצועיים לפגמים בקריות.

  2.  חומרי הגנה ועטיפה על המדרגות עצמן מכתמי צבע ועטיפת המעקות וארונות החשמל והדלתות מכתמים.

  3. סיוד חדר המדרגות ותיקון כל פגמי הקירות 

  4. ניתן לבקש גם תיקונים רציניים כמו סדקים עמוקים, כתמי עובש ורטביות, קילוף של צבע ישן מתפורר וצביעת מעקות. .

  5. צביעת תקרות כל חדר המדרגות בצבעים מקצועיים ועמידים שיראו מעולה ולא יתלכלכו בקלות.

  6. צביעת הלובי באופן מקצועי - ניתן לבקש עיצובים המלווים בעבודות חיפוי, תאורה, ריצוף וכדומה.

  7. ניקוי יסודי לאחר הצביעה למניעת עקבות כתמי צבע חדר המדרגות והלובי.

  8. מתן אחריות על העבודה עד שנה – אין סיבה שיהיו בעיות אנחנו עומדים מאחורי העבודה שלנו  ב100%. אך לפעמים ישנן תופעות שאינן נמצאות בשליטתנו.  אל תדאגו.  במידה ותגלו בעיה שנבעה מעבודת הצבע שביצענו? אתם מקבלים אחריות מלאה עד שנה!

Screen Shot 2020-04-22 at 3.41.10 pm.png
Screen Shot 2020-04-22 at 3.40.39 pm.png
Screen Shot 2020-04-22 at 3.31.34 pm.png
Screen Shot 2020-04-22 at 3.40.57 pm.png

חשיבות איש מקצוע בצביעת חדר מדרגות היא ענקית!

אל תיקחו שיפוצניק חסר ניסיון גם במידה והעלות נמוכה מאוד, צביעת חדר מדרגות היא פרוייקט מורכב וארוך המצריך המון שעות עבודה פיזית קשה וניסיון רב בבחירת הכלים והחומרים אין להקל ראש בבחירת צוות בעל ניסיון והבנה עמוקה בצרכי הדיירים והבניין.  איש מקצוע ירצה לבצע עבודה איכותית וטובה על מנת שוועד הבית ו/או דיריי הבניין ימליצו עליו ויעזרו לו על ידי כך לקבל עבודות נוספות. על מנת לעשות עבודה מקצועית יהיה עליו לוודא כי העבודה שלו תחזיק מעמד לאורך זמן לכן יש להקפיד בבחירת צבעים איכותיים וביצוע הצביעה באופן יסודי, כמה שכבות עם צבעים אמיתיים ומתאימים לחללים ציבוריים, תוך הקפדה טיפול יסודי בקירות ותיקוני נזקים לפני צביעה. 

צביעת חדר מדרגות בבית משותף

מלבד העובדה שחדר מדרגות צבוע ונקי נותן תחושה נעימה לדיירי הבניין, הרי שהוא גם שומר על הבניי עצמו ועל ערכו, הוא מאפשר למצוא שוכרים בקלות יתרה ונותן תחושת קהילה ואכפתיות לכל הדיירים. מישהו פעם אמר ״תראה לי את חדר המדרגות ואני אגיד לך מי הדיירים״.  אף אחד אינו רוצה אזורים משותפים מלוכלכים ומוזנחים בסביבה בה הוא גר ובטח לא בבניין שלו. אף אחד לא אוהב להתחיל את היום שלו ביציאה מביתו דרך קירות מתקלפים ומתפוררים בחדר מדרגות מוזנח ומתפורר ולחזור בערב הביתה לאחר יום עבודה ושיקבל את פניו חדר מדרגות עגמומי, בהשקעה קטנה מכל דירה ניתן לחדש חדרי מדרגות ואפילו להקנות לבניין תחושת פאר והוד. מעבר לאכפתיות חום ואהבה לבניין ולדייריו מדובר בכרטיס ביקור של הבניין ושל דייריו.

צביעת חדר מדרגות - הכרטיס ביקור של הבניין ודייריו בפני כל אורח. תרשו לעצמכם איכות 

חדר מדרגות כחול בטון.jpg
חדר מדרגות צביעת.jpg