שיפוץ דירה - שיפוץ דירה מקבלן

שיפוץ דירה מקבלן

שיפוץ דירה מקבלן - בונים לכם את החלום

דירה חדשה קבלן.jpg

מזל טוב סוף סו הגיע המן להיכנס לדירה החדשה שלכם אבל גילתם שדירת קבלן מגיעה ברמת גימור בסיסית עם ״מטבח קבלן״ מינימליסטי קטן ולא מפנק. הדירה כמעט תמיד תהיה בצבע לבן אחד והדירה ללא מחיצות גבס ללא עבודות גבס או תאורה ללא קרמיקה במטבח או חיפויים בשלב זה הדירה מקסימה נקייה ויפה אך היא ללא עיצוב וללא תוספות שמאפשרות חיים נוחים ופינוק אמיתי. 

אז מה בעצם התוספות והשינויים שרוכשי דירות חדשים רוצים לבצע על מנת לתת טאץ׳ אישי לדירה ומצות את כל מה שהדירה יכולה לתת ולפנק. 
 

✔ מטבח לרוב הדבר הראשון שרוכשי דירה רוצים להחליף ולשדרג
✔ החלפת תאורות והוספת תאורות

✔ חיפוי קירות דקורטיבים בסלון ובאזורים נוספים
✔ החלפת ריצוף או הוספת פרקטים 
✔ הוספת קירות, מחיצות, הורדת קירות, שינוי מיקומי שקעים
✔ עבודות גבס למינהם כולל נישות גבס ותיקרות גבס
✔ צביעה חדשה לאחר תיקונים או צביעה עיצובית על פי מפרט צבעים חדש 

שינוי, עיצוב, שידרוג

כאשר משפצים דירה חדשה מקבלן זאת הזדמנות חד פעמית לבצע בדירה את כ להשיפוצים לדירה שרוצים לעשות לפני שמתחילים לגור בה, זאת הזדמנות לבצע בקלות ובמהירות יחסית וללא הפרעה לדיירי הבית את כל השינויים שתרצו לעשות עוד בטרם אכלסתם את הדירה. בדרך כלל שיפוץ כללי לדירה גורם אי נוחות לדיירי הבית ומשבש את סדרי החיים לפרק זמן אך בעת שיפוץ לדירה חדשה העלות נמוכה יותר וגם אין הפרעה כלל לדיירים. מומלץ לקחת בחשבון אלמנטים רבים ככל שאפשר ולהשקיע זמן רב בתכנון, צריך לקחת בחשבון שלעתים ישנם אלמנטים בדירה שלא יהיה אפשרי להזיז כמו עמודי תמיכה של המבנה, ממ״ד, מדרגות וכדומה. קיבלתם דירה חדשה תנו לדמיון שלכם לעבוד בסה״כ דירה מקבלן זוהי מעטפת בסיסית כמו קנווס לבן חדש שאליו אפשר ליצור את החלומות שלכם ואת הדמיון שלכם. תרשו לעצמכם לעצב את בית החלומות שלכם עם הנגיעה האישית שלכם. ניתן לבצע בדירת קבלן שיפוץ יחסית זול, לרוב אין בעיות מבניות או בעיות שנוצרו מבלאי שימוש הדירה ולכן השינויים הם קוסמטיים בלבד. ניתן לבצע שינויים מרחקי לכת ולתת לדירת קבלן החדשה תחושה אמיתית של בית עם תוספות קטנות בלבד ומבלי להתשגע עם עבודות רבות והוצאות גבוהות, לרוב שינויים בדירות קבלן יהיו תוספות קוסמטיות עיצוביות ולא שינויי מבנה יסודיים.

Screen Shot 2020-04-24 at 8.47.23 am.png
איך לתכנן שיפוץ.jpg

הנגיעה האישית שלכם

הנגיעה האישית שלכם בעיצוב היא העיקר! נוכל לעזור, להמליץ וללוות אתכם לאורך כל הדרך משלב התכנון, בחירת החומרים, הצבעים והעבודות הנדרשות. אנו נעשה הכל על מנת שנוכל להפוך דירה חדשה מקבלן לבית שתמיד רציתם וללוות את כל הליך השיפוץ עד קבלת הדירה מבלי שתצטרכו ״לשבור את הראש״ עם הפרוייקט. בשיפוץ דירת קבלן תוכלו לסכם איתנו את הדרישות ולחזור לראות עבודה מוכנה, במידה ואתם כבר גרים בדירה נוכל לעשות את העבודות במהירות האפשרית על מנת למנוע ממכם מטרד מיותר.  בזמן תכנון השיפוץ תחליטו איזה צבעים מאפיינים אתכם או את הדירה, איזה צבעים הריהוט שלכם ומה הסגנון שלו ועל פי כך תחליטו כיצד תרצו לצבוע את הדירה איזה ריצוף או פרקט תרצו ואיזה חיפויי קירות. המאגר של האפשרויות הוא אין סופי, יש היום בשוק אלפי אפשרויות חומרים ורמות מחיר שונות. ניתן לבצע את השיפוץ במחיר לא גבוהה ובשימוש בחומרים נהדרים שיש היום לשוק להציע.
אנו בחברת ״בוניר״ מכירים את כל החומרים הקיימים בשוק ונוכל להמליץ ולסייע בבחירת החומרים וסגנונות העיצוב כך תוכלו בקלות ובמהירות ולהתקדם למגורים בבית שתמיד רציתם.

שיפוץ דירה מקבלן הזדמנות מעולה לעצב את בית חלומותיכם

עבודות חיפוי סלון וגבס.jpg
סלון שיפוץ דירת קבלן.jpg