שיפוץ דירה - שיפוץ דירה ישנה

שיפוץ דירה ישנה

שיפוץ דירה ישנה - מחירים נוחים במיוחד

renovation old apt.jpg

דווקא שיפוץ דירה ישנה מאפשר לשפר את מראה הדירה ולעלות את ערכה בצורה קיצונית. לעיתים בעבודות קוסמטיות בלבד ניתן להביא את הדירה ממצב של דירה ישנה ומתפוררת למראה של דירה חדשה מודרנית וסקסית. דירה ישנה יכולה להיות במיקום מדהים ורק מצבה הוא המגרעה היחידה ולכן אנו ממליצים בחום לפני מכירת דירה, השכרת דירה ישנה או בכלל שיפוץ דירה ישנה ישפר פלאים את שווי וערך הדירה. 

היום הכל אפשרי! וגם לא בעלות יקרה, יש בשוק מגוון חומרים איכותיים לא יקרים וגמישים לעבודה. ניתן להשיג בשיפוץ דירה ישנה תוצאות מדהימות בזמן קצר ובעלות לא גבוהה. יש לכם דירה ישנה? קיבלתם בירושה נכס? או אולי אתם גרים בדירה ישנה והגיע הזמן להתחדשות? איך מתחילים ומה עושים? ובכן, את הדבר הראשון כבר עשיתם, החלטתם על שיפוץ הדירה הישנה. עכשיו צריך להבין בדיוק מה רוצים לעשות ואיך, בשלב זה אנו ממליצים להתייעץ עם בעל מקצוע של ״בוניר״, אנו נגיע אליכם נראה את הדירה ונמליץ לכם על חומרים אפשרויות וזמני עבודה כך שבזמן הקצר ביותר ובעלות קטנה תוכלו לקבל דירה רעננה מחודשת משופצת מהיסוד שנראית אחרת לחלוטין.

לעיתים בבתים ישנים יש צורך בעבודות אינסטלציה, רצפות, עבודות טיוח קירות, חשמל ועוד אנו כאן לתת פתרון לכל העבודות ששיפוץ דירה ישנה או בית ישן צריך.

 

העיצוב הוא המפתח
דירות ישנות מלבד היותן במצב תחזוקה רעוע לעיתים קרובות עם נזקים קשים כגון חורים בקירות, נזילות, קילופי צבע, סדקי ריצוף, התקלפות קרמיקות, התפוררות עבודות העץ כגון משקופי הדלתות וכודמה נוסף לכל הנזקי זמן רוב הדירות הישנות  גם מיושנות מאוד בעיצוב ולכן השילוב של בלאי של דירה במשך שנים ועיצוב מיושן מייצרים מראה דירה לא טוב שגורם לעתים קרובות עוול רציני לדירה ומפחית מערכה ומאיכות החיים אותו יכלה לספק אם רק נתנו לה קצת חום אהבה ושכבת צבע חדשה. לשיפוץ דירה ישנה צריך מידת סבלנות ויצרתיות, כאמור ישנו בלאי של שנים, צריך לחפש את הנזקים ולתקנם באופן יסודי ולא למהר בנושא, יש להשתמש לרוב בהזדמנות השיפוץ דירה הישנה להחלפת קווי חשמל ישנים, קווי תיקשורת ולעיתים אינסטלציה. באופן מפתיע רוב הדירות הישנות הן יהלומים בלתי מלוטשים הן נמצאות במרכזי ערים כגון תל אביב, רמת גן, ירושלים חיפה וכדומה ולכן ערכן של הדירות הוא גבוה אך מחייב שיפוץ, לעיתים שיפוץ דירה קוסמטי שילווה בעבודות צבע, גבס וריצוף ולעתים שיפוץ יותר יסודי.  

עיצוב הוא השחקן המרכזי בכל חידוש דירה ישנה!  בעזרת עיצוב מודרני לדירה ישנה ניתן להגיע לערך רב עבור הדיירם וגם להגדיל את ערך הדירה גם אם היא נמצאת בבניין ישן. עיצוב חכם מודרני ויצירתי מכניס את האלמנט חיים הנחשק ומספק אנרגיות חיוניות לנכס שהיו כה חסרים בו לפני.

צבעים חיים יחלפיו אפור צהוב ולבן מתקלפים, ריצוף מסוגנן מודרני יחליף ריצוף מיושן מלוכלך וחיוור. ישנה אפשרות להתייחס לעיצוב הבית באופן רציני ולעשות קסמים ופלאים ללא עלות גבוה עם רק חשיבה וניסיון רב של בעל המקצוע. שימוש בחומרים שהיו בעבר יקרים מאוד או כלל לא היו קיימים בשוק מאפשרים לבצע עיצובים שהיו פעם נחלת בודדים עשירים מאוד, היום כל דירה יכולה לקבל המון עיצוב, אהבה, חום ומודרניות ולהפוך מדירה ישנה מתקלפת ועצובה לדירה מודרנית, חכמה, מושכת ואיכותית מלאת אנרגיית חיים ותוססת.

דירה ישנה לחדשה.jpg

שיפוץ דירה ישנה – תהליך ההוצאה לפועל של שיפוץ דירה ישנה

החלטתם שאתם מעוניינים לקחת יוזמה ולבצע שיפוץ לדירה הישנה, בין אם זה שיפוץ קומפלט של כל הדירה או שבחרתם לשפץ רק חדר אחד של הבית אנחנו כאן עבורכם. בתהליך חידוש דירה ישנה קודם כל אנו ממליצים לכם להיפגש עם בעל מקצוע ולהבין את המטרה, התקציב והחלום. לאחר מכן לבנות תוכנית מפורטת שתמנע ממכם גלישה מהתקציב מתכננים ורושמים אלמנט אלמנט חדר חדר כדי להבין מה רוצים לעשות ומה המטרה הסופית. לבחור שפה עיצובית לשיפוץ הבית שלא יראה כמו שיפוץ אקלקטי של חדרים נפרדים רצוי לתת לבית או לדירה כולה לדבר שפה די דומה. אנו נעזור לכם לבחור חומרים מתאימים נסביר לכם את התהליכים המלאים את העלות ולוח הזמנים של כל אחד מהשלבים וכמובן אנו רוצים להבטיח לכם - שאין מה לדאוג - אנו מטפלים בכל השלבים עם שנים של ניסיון בפרוייקטים רבים ומכירים את מיומנות הנדרשת עבור כל המשימות בין אם יש צורך בעובודת אינסטלציה, הדבקות קרמיקה, עבודות עץ, ריצוף, עבודות צבע, עבודות גבס, הכל נעשה על ידינו על ידי אנשי מקצוע ברמה הכי גבוה שיש ובפיקוח שלנו ושל המעצבים שלנו וכמובן כמובן הכל עובר דרך הלקוח ונעשה רק לאחר שהלקוח הבין והסכים על כל שלב של העבודה.

בשלב הבא בתהליך אתם יכולים לנשום ולתת לנו לעשות את הקסם שלנו אנו לוקחים את כל שלבי העבודה בפיקוח מלא שלנו ומתחילים במהירות ומקצועיות את העבודה. בשלב זה הקבלן מבצע את עבודתו ודואג לכך שהשיפוץ ייצא לפועל בצורה שבה אתם ביקשתם. אנו ממליצים לכם להיות מעורבים ולהגיע מדי פעם לדירה על מנת לראות את התקדמות העבודות ולתת הערות בזמן אמת על השיפוץ, לעיתים קרובות בזמן השיפוץ עצמו צצים רעיונות, מחשבות והערות שכדאי לבצע שהצבע עוד טרי על הקיר . 

מבטיחים לכם דבר אחד שיפוץ דירה ישנה – מייצר תמיד ערך כלכלי גבוה יותר ולעיתים קרובות מעלה משמעותית את ערכה.

במידה והדירה מיועדת להשכרה חובה לשפץ ולעלות את שכר הדירה שתוכלו לבקש, במידה והדירה היא דירה ישנה לפני מכירה שיפוץ הדירה יעלה את ערכה בצורה גדולה מאוד ולרוב עלות השיפוץ תהיה זעומה לעומת הערך שנוסף לדירה. בכל מידה דירה ישנה סובלת לרוב מהזנחה של שנים ובלאי של המבנה בקצת אהבה ותשומת לב היא תתעורר לחיים ותיראה כמו דירה עכשווית, כייפית מלאת חיים ואור.

שיפוץ דירה ישנה הזדמנות מעולה לשידרוג ושיפור ערך הנכס

דירות לשיפוץ.jpg