שיפוץ עסקים - שיפוץ חנויות

שיפוץ חנויות

שיפוץ חנות.jpg

שיפוץ ובניית חנויות
 

מתמחים בשיפוץ חנויות ומשרדים. נציגנו יגיע אליכם חינם וביחד אתכם יעצב ויתכנן את שיפוץ החנות ברמה הכי גבוהה שיש בשילוב כל בעלי המקצוע הנדרשים.

אנו בחברת ״בוניר״ מומחים בבניית, עיצוב ושיפוץ חנויות. בין אם זה חנויות אופנה, מרפאות פרטיות, חנויות בוטיק או מסעדות. אנו מכירים את עולמות העיצוב, החומרים הדרושים והטכניקות הנדרשות בבניית חנות חדשה או שיפוץ חנות קיימת.

אנו מבינים מה זה תקציב

תקציב קבוע מראש שלא מעוניין בחריגות וגלישות מהתקציב המקורי. בזמן השיפוץ רוצים לבנות תקציב קבוע מראש על מנת שלא למצוא עצמנו גולשים למדרונות חלקלקים של הוצאות מיותרות. על אחת כמה וכמה שמדובר בעסק ולא בית פרטי למגורים. כל מטרת השיפוץ היא בסופו של דבר לוודא כי הנכס יהיה מנוע כלכלי עבור המשפץ.  לכן אנו נישב איתכם על התקציב בצורה אמיתית וגלויה ונסביר לכם בדיוק עלויות של כל עניין ופרט כדי שתוכלו להקצות תקציב הגיוני ומתאים ולא לגלות באמצע הפרוייקט שחסר לכם תקציב לגמר הפרוייקט.
 

קונצרט של אנשי מקצוע

לעבודה מסוג זה ממש כמו בניית בית או דירה יש צורך במכלול רב של מומחים החל מהשלב המתכנן ועד שלב הבנייה עצמה. לחברה כל אנשי המקצוע המומחים הנדרשים בעת שמשפצים או בונים חנות. בזמן שיפוץ יש להעזר במספר גדול של בעלי מקצוע החל מאנשי תכנון בתחום העיצוב האדריכלות והחשמל כולל פתרונות בטיחות ועד אנשי גבס וחיפוי, צבעים, אינסטלציה, חשמלאים ועוד ולכן יש צורך בחברה מקצועית שמכילה תחתיה את כל אנשי המקצוע. 

מבינים מה זה לוח זמנים

 

כאשר בונים חנות או משפצים חנות יש צורך בחברה שיודעת את העבודה, שמבינה מה זה לוח זמנים צפוף מכוון שהשכר דירה מתחיל לרדת בין אם החנות מכניסה כסף או לא. אין זמן לעיכובים מיותרים והזמנים חייבים להיות מדוייקים כדי לעמוד בפתיחה בדיוק ביום שרצינו.

רמות גימור

רמות הגימור חייבות להיות מעבר לשלמות כי הלקוחות ראוים כל דבר. רמות הגימור הן למעשה בהרבה מקרים ההבדל בין עבודה מקצועית לחאפרים. כי הרבה יודעים לבנות קיר גבס אבל לבנות קיר גבס ישר, עם גימורים מושלמים, נישות גבס באמצע בשילוב עבודות תאורה ואלומיניום עם קרניזים זה לא עבודה שהרבה יודעים לעשות יפה.
בחברה הון אנושי יקר ערך שמלווה אותה לאורך השנים ובו מהנדסים, מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה, בעלי מקצוע מן השורה הראשונה שמאפשרים לכל פרויקט להיות מתוכנן, מנוהל ומבוצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו פועלים גם מתוך רצון לשמירה על סטנדרטים גבוהים של חומרי גלם, אנשי מקצוע ושמירה אקולוגית על הסביבה.
 

מזמינים אתכם ליצור איתו קשר לפגישת ייעוץ חינם על מנת שנוכל לעמוד איתכם על לוחות הזמנים, העיצובים הנדרשים, חומרי הגלם הטובים ביותר אך גם כאלה שלא יהיו יקרים ועל החזון השלם שלכם.